Амбене

1Амбене

Амбене — комплексний препарат для ін’єкцій, який випускается (у вигляді уколів) Німецькою фірмою RECORDATI PHARMA, який призначається при захворюваннях суглобів і нервової системи. Лікарські речовини, що входять до складу цього засобу, роблять на організм могутню протизапальну та знеболюючу дію.

Фенілбутазон представляє собою нестероїдний протизапальний препарат (НПЗЗ), який дає хороший протибольовий і протизапальний ефект, також має властивості як жарознижувальні і сечогінні можливості. Саліциламід — ацетат натрію сприяє тому, щоб кошти, що входять до складу ліків, краще розчинялися, а також вони володіють знеболюючими властивостями.

Ціанокобаламін, або вітамін В12, грає важливу роль в обміні ліпідів і нуклеїнових кислот в організмі, що особливо важливо для відновлення нервової тканини, особливо — мієлінової оболонки нейронів. Завдяки цьому цианокобаламин дуже важливий у лікуванні дегенеративних змін в нервовій тканині при таких захворюваннях, як різні форми остеохондрозу та неврити.

Лідокаїн, що входить до складу препарату, дає знеболюючий ефект на безпосередньо саме введення препарату. Завдяки лидокаину ін’єкція стає максимально безболісною. Амбене купити в Україні не складає труднощів, деякі привозять його прямо з Німеччини від виробника за достатньо не дорогими цінами.

Показання до застосування Амбене:

остеохондроз — одне з показань до застосування ліки;

використовується для короткочасного лікування різних гострих станів при неврологічних захворюваннях і хворобах суглобів:

деформуючий остеоартроз різних суглобів, у тому числі колінного суглоба (гонартроз), тазостегнового (коксартроз) та інших;

болі в суглобах (суглобовий синдром) при ревматоїдному артриті;

суглобової синдром при хворобі Бехтерева (анкилозирующем спондилоартриті);

гострі болі в суглобах при нападі подагричного артриту (подагри);

дегенеративні захворювання хребта: остеохондроз (спондилоартроз), радикуліт, люмбаго;

запалення нервів (неврити);

невралгія.

Ліки категоричні не рекомендується використовувати при наступних хворобах і станах.

Протипоказання до призначення препарату

гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба шлунка та / або дванадцятипалої кишки;

важкі захворювання серцево — судинної системи (інфаркт міокарда, важка декомпенсація серцево — судинної діяльності)

виражені порушення роботи печінки, нирок щитовидної залози;

вірусні захворювання;

системний червоний вовчак;

вагітність і період годування груддю;

дитячий (до 14 років) і старечий вік;

алергічні реакції та гіперчутливість до компонентів ліки;

та інші захворювання (рекомендуємо ознайомитися з повним переліком цих хвороб в анотації до ліків).

Як призначається і застосовується Амбене

Засіб Амбене використовується для купірування гострих болів в суглобах (суглобовий синдром), невритах і болів в хребті у вигляді коротких лікувальних курсів. Як правило, препарату призначається по 1 ін’єкції в день або через день, не більше 3 уколів на тиждень.

Якщо необхідно провести повторний курс лікування препаратом, то зробити це можна тільки після перерви тривалістю в кілька тижнів.

Крім того, дуже важливо правильно зробити укол. Ін’єкцію потрібно робити глибоко, а вводити ліки дуже повільно; при цьому важливо, що хворий лежав. При введенні ліків в наборі з 2 ампул спочатку слід вводити розчин А, і тільки після нього — розчин В.